5 999 грн.
Є в наявності

Млинці ніколи не пригорять!
 
Висока якість, інноваційні технології та різноманітність виробів в колекції дозволять Вам відчути себе справжнім шеф-кухарем! А завдяки приголомшливому дизайну вироби стануть головною прикрасою Вашої кухні!
Переваги та можливості використання:
Економія електрики за рахунок високої теплопровідності. Виріб виготовлено з литого твёрдоанодірованного алюмінію, що забезпечує швидке нагрівання.
Економія коштів - тривалий термін служби завдяки антипригарному покриттю Eterna®, що володіє високою міцністю, відмінною якістю, а також стійкістю до корозії і зносу.
Турбота про Ваше здоров'я - особливість антипригарного покриття Eterna® в тому, що воно не містить перфтороктановой кислоти, шкідливою для здоров'я.
Правильне харчування - приготування без додавання масла і з мінімальною кількістю води зберігає вітаміни і корисні речовини.
Завдяки магнітному диску з нержавіючої сталі на дні підстави вироби можна використовувати на будь-який вручений поверхні: газової, електричної, керамічної і індукційної.
Надійне захоплення - лита ергономічна ручка.
Безпечне використання - індикатори-опуклості на ручці вказують кордон, до якої ручка не нагрівається, залишаючись прохолодною.
У всіх підставах колекції «Від шефа ™« Прованс »можна готувати в духовій шафі без кришки (щоб не перевищити температуру 230 ° C).
Ідеальна для смаження млинців, приготування сніданку і т.п.

Ще не було питань.