breadcrumbs_revolution_theme


Аромасканер iTOVi - це дивовижний прилад, винайдений в США компанією iTOVi, який на підставі технології біоімпеданса співвідносить частоту вібрації тіла і ефірних масел.
На підставі відповіді, отриманого від тіла, в спеціальному додатку iTOVi формує звіт, в якому вказані, які ефірні масла можуть бути додатковим ресурсом для гармонізації емоційного і фізичного стану тестованого людини.

Роботу аромасканера iTOVi можна порівняти в роботою поліграфа. Він видає повну картину того, що зараз у вас діється всередині. Збрехати не можна.

І можна з цим поекспериментувати.

Наприклад, подумати про якусь проблему і увійти в емоційний стан, яке ви відчуваєте, стикаючись з цією проблемою. А потім пройти діагностику.
Тоді iTOVi покаже масла, які необхідні для того, щоб подолати цю проблему і, нарешті, відпустити негативні почуття, пов'язані з нею.

А можна зробити навпаки.
 
Подумати про хороше і створити всередині стан, в якому ви хотіли б перебувати якомога частіше. І, відчувши його, пройти аромадіагностіку. І тоді аромасканер підбере для вас масла, які будуть з'єднувати вас з цим станом. Вести і підтримувати, щоб ви перебували в ньому якомога частіше.

На основі звіту, сформованого додатком iTOVi складається ваш особистий аромабленд, що складається з 5-ти ефірних масел і ефірних сумішей від компанії doTERRA.

Регулярно використовуючи цю суміш протягом 21 дня стан людини змінюється в кращу сторону, а емоційний стан вирівнюється.

Діагностику на аромасканере рекомендується проходити раз в 2-3 тижні.

Вартість діагностіки - 350 грн ( при купівлі комплекту ефірних олій - діагностіка у подарунок)