dōTERRA

Чому dōTERRA?

Тому, що це любов


Любов до рослин, до їх живої душі, яка таїться в кольорах, листках, стеблах і корі. За ніжну відданість до рослини, ми отримуємо від нього дорогоцінний подарунок - натуральні ароматичні сполуки, ефірні масла, які творять справжні дива.

Чисте ефірне масло - чарівний еліксир, що володіє сильним впливом на душевне і фізичне здоров'я людини. Ці масла здатні підняти настрій, заспокоїти нерви і викликати потужний емоційний підйом, поліпшити якість життя і надати їй нові фарби. Саме для того, щоб зберегти для нас ці унікальні властивості, dōTERRA надає величезного значення виняткову чистоту своїх ефірних масел.

Здоров'я, енергія, натхнення - вся сила природи укладена у флаконі ефірного масла dōTERRA і служить готовим до вживання інструментом. Щоб отримати його досвідчені фермери по всьому світу з любов'ю вирощували рослини, потім дбайливо збирали урожай, а після слідувала обережна і копітка дистиляція.

Для забезпечення відмінної якості і чистоти, кожне масло проходить ретельну перевірку відповідно до суворим стандартом CPTG *. Досвідчені користувачі відразу розпізнають вища якість натуральних, безпечних та ефективних масел терапевтичного стандарту dōTERRA.

Щоб повною мірою гарантувати безпеку і ефективність масел, вкрай важливо не допустити потрапляння в них забруднюючих речовин, а також упевнитися, що зміст активних сполук знаходиться на потрібному рівні. Погано очищене масло являє собою небезпеку сторонніх домішок і важких металів, що може привести до подразнення шкіри і навіть до отруєння.

dōTERRA стала першопрохідцем, розробивши власний стандарт визначення чистоти ефірних масел Certified Pure Therapeutical Grade® (CPTG) *, якого до цього в світі ефірних масел не існувало.

Завдяки серії найвлучніших перевірок можна бути впевненими, що в кожному маслі або суміші масел dōTERRA немає домішок, штучних компонентів або забруднюючих речовин, здатних вплинути на ефективність та безпеку продуктів. Більш того, частина перевірок також покликана переконатися в довшому терміні зберігання та ефективності кожного масла.

dōTERRA тісно співпрацює з глобальною мережею провідних хіміків-фахівців з ефірним оліям і професійними садівниками, щоб відібрати потрібні рослинні компоненти, вирощені і заготовлені в ідеальних умовах.

Ароматичні сполуки вміло витягуються з рослин досвідченими дистиляторами і піддаються хімічному аналізу з метою забезпечення чистоти і точності складу. Дистиляція ефірних масел - це не тільки наука, це ще й мистецтво. У ньому талант наших дистиляторів йде рука об руку з використанням сучасного, високотехнологічного обладнання.

Ефірні масла dōTERRA не містять наповнювачів або штучних інгредієнтів, здатних зменшити їх активні властивості. Вони також вільні від забруднюючих речовин, таких як пестициди і інші хімічні домішки. Всі продукти dōTERRA виготовлені виключно з рослинних компонентів і не тестувалися на тваринах.

Ефірні масла dōTERRA - найприродніший і безпечний вибір для поліпшення якості життя всієї родини!


"Laluz ™" Diffuser / Дифузор "Laluz ™"

Перетворіть будь-який простір в розкішне притулок з dōTERRA "Laluz ™". Цей скульптурний дифузор ство...
2 499 грн.

ADAPTIV / "АДАПТИВ" смесь эфирных масел, 15 мл

Успокаивающая смесь Adaptive - это оптимальное решение для стрессовых моментов жизни. Чувство б...
1 399 грн.

ADAPTIV TOUCH BLEND (АДАПТИВ), смесь эфирных масел, роллер 10 мл

Успокаивающая смесь Adaptive - это оптимальное решение для стрессовых моментов жизни. Чувство б...
759 грн.

Alpha CRS+® (Комплекс для повышения клеточной энергии, 120 капсул)

Описание:В создании комплекса Alpha CRS+® была использована запатентованная формула с большим к...
2 639 грн.

ARBORVITAE (Туя), эфирное масло, 5 мл

Описание: Аромат – древесный, теплый, земляной.Канадская туя, известная как "древо жизни", впеч...
839 грн.

AROMA-ACE DIFFUSER / Диффузор «Арома Эйс» с адаптером

Основные преимущества:Увлажняет и равномерно рассеивает эфирные масла в воздухе.Благодаря эфирным ма...
6 309 грн.

AromaTouch® Massage Blend / «АромаТач», смесь эфирных масел, 15 мл

Смесь для массажа «АромаТач» (AROMATOUCH), 15 млЭта запатентованная смесь сочетает в себе эфирные ма...
1 069 грн.

AromaTouch® Technique Kit / набор смесей и чистых эфирных масел для ароматерапевтического массажа : 8 шт по 5 мл + Фракционное кокосовое

Набор «Ароматач» – содержит 8 бутылочек эфирных масел класса CPTG и их смесей (5 мл)&...
4 179 грн.

Athlete's Kit / Набор для активных людей, для спорта и путешествий

Активная спортивная деятельность, а также любое путешествие могут стать серьезным испытанием для орг...
2 849 грн.

Basil (Базилик), эфирное масло, 15 мл

Базилик (Ocimum basilicum)Способствует улучшению памяти, концентрации внимания, повышает сопротивляе...
1 069 грн.

Black Pepper (Черный перец), эфирное масло, 5 мл

Основные преимущества:100% чистое эфирное масло стандарта CPTG.Обеспечивает антиоксидантную поддержк...
839 грн.
Показано з 1 по 12 із 196 (всього сторінок: 17)