breadcrumbs_revolution_theme

Гарантії якості Tupperware®Компанія надає гарантію на функціональність вироби Tupperware®, яка передбачає заміну вироби протягом 30 років в тому випадку, якщо при правильному використанні вироби в домашніх умовах були виявлені фабричні дефекти виготовлення або матеріалу.


Вироби Tupperware® отримали велику популярність в світі завдяки широкій функціональності, високій якості, тривалого терміну служби і унікальним властивостям. Завдяки особливо ретельному контролю в процесі виробництва ми маємо можливість надати нашим покупцям унікальну гарантію без терміну. Крім Росії, України і Казахстану, ця гарантія розповсюджується на всіх інших країнах. У зв'язку з певними вимогами законодавства Росії, України і Казахстану, компанія Tupperware® надає 30-річну гарантію на вироблені вироби з нержавіючої сталі і полімеру, що рівнозначно довічної гарантії без терміну, яка діє для інших країн світу. Це означає, що вироби, вироблені фірмою Tupperware® будуть служити протягом довгого часу і можуть передаватися Вами у спадок.


У дистриб'юторний Центрів Tupperware® є і фактичний і юридична адреса, тому якщо після покупки виробів Вами будуть виявлені виробничі дефекти, Ви будете вправі звернутися до регіонального дистриб'юторний Центр і здійснити обмін вироби.

 

Гарантійні зобов'язання, наявні у компанії Tupperware®:

Компанія Tupperware® надає своїм покупцям гарантію якості на фірмові вироби з нержавіючої сталі і пластика протягом тридцяти років з моменту фактичної покупки виробів компанії Tupperware®.

Компанія Tupperware® надає своїм покупцям гарантію якості на столові прибори, на різні керамічні вставки, а також керамічні підставки, використовувані для виробів компанії Tupperware® протягом одного року з моменту фактичної покупки виробів Компанії Tupperware.

Гарантія якості на вироби Tupperware® також передбачає можливість обміну неякісного виробу при виявленні на ньому дефектів, які є заводським шлюбом (дефекти, які були допущені через неякісне виготовлення або застосування неякісних матеріалів).

У випадках пошкодження виробів, які виникли через порушення фірмового керівництва з використання виробів, гарантії якості компанії Tupperware® поширюватися не будуть. Наприклад, виріб втратило початковий колір через надмірне нагрівання, на виробі з'явилися подряпини і плями на внутрішній і зовнішній стороні, на виробі з'явилися вм'ятини або подряпини від ударів об тверду поверхню при падінні, і інші подібні випадки, які не наведені в даному прикладі.

 

Зверніть увагу також на те, що гарантія якості виробів Tupperware® не поширюватиметься на ті нещасні випадки, які сталися в результаті:


Будь-яких модифікацій будь-яких виробів компанії Tupperware®;

використання будь-яких запасних частин, які не були затверджені фірмою-виробником Tupperware®;

порушення передбачених умов використання виробів, які описані в керівництві фірми по експлуатації виробів;

порушення, під час використання, рекомендацій з безпеки, відображених в керівництві фірми для Вашого виробу. 

Harantiyi yakosti Tupperware®