3 899 грн. 2 999 грн.
Є в наявності

Термокувшін "VIP-глечик" об'ємом 1 л, виконаний з полімеру чорного кольору. Підстава має інноваційну форму, зі зручною ручкою. Герметична кришка, з автоматичним механізмом. Висота глечика 32 см.ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПЕРЕВАГИ:


Новий Термокувшін "VIP-глечик" - термос із дзеркальною колбою, об'ємом 1 л, забезпечений розумним, інноваційним і автоматичним механізмом, який забезпечує оптимальні умови для збереження тепла максимально можливий час. Завдяки унікальній балансує системі, кришка відкривається автоматично, як тільки Термокувшін "VIP-глечик" стає в похиле положення для того, щоб налити рідину. Як тільки "VIP-глечик" знову стає у вертикальне положення, кришка автоматично закривається. Кришку Термокувшіна "VIP-глечик" також можна поставити в герметичне положення, для транспортування. У закритому положенні Термокувшін збереже температуру кави більше 65 ° C до 12 годин.Завдяки елегантною і збалансованої ручці, Термокувшін "VIP-глечик" дуже зручно тримати і користуватися ним.Гладка поверхня мінімізує появу плям і забезпечує легке миття ізделія.Інноваціонная форма Термокувшіна забезпечує стійкість на столі або будь-який інший робочої поверхні. Дно Термокувшіна відкручується, щоб споживач зміг замінити скляну колбу в разі потреби. Простий і елегантний дизайн Термокувшіна ідеально поєднується з "Чайної колекцією", утворюючи повну і унікальну колекцію для чаювання. Новий Термокувшін "VIP-глечик" має наступні переваги, порівняно з колишньою моделлю:


Унікальний автоматичний механізмЕргономічная ручка

Оптимальною виліваніеЛёгкій догляд

На кришці Термокувшіна розташовується невелика ручка, для зручного захоплення.

На кришці є три позначки для виконання трьох дій: наповнення, наливання і герметичне закриття кришки.


МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ:


Свіжий гарячу каву - приготуйте свіжий, смачну каву і перелийте в попередньо прогрітий Термокувшін. Кава залишиться гарячим довгий час і збереже свій прекрасний вкус.Свежій чай - Термокувшін "VIP-глечик" збереже чай або воду гарячими довгий час для довгого і приємного чаювання.


Гаряча вода - залийте окріп в Термокувшін, щоб готувати гарячі напої або розводити гарячі супи.


Охолоджений фруктовий сік - покладіть розмелений лід в Термокувшін "VIP-глечик", налийте сік і подавайте до сніданку, сік залишиться прохолодним довгий час.


Ніколи не кладіть цілі кубики льоду в Термокувшін "VIP-глечик", це може пошкодити або розбити скляну колбу.РЕКОМЕНДАЦІЇ:


Завжди зберігайте глечик в позиції «наливання», якщо глечик довгий час не іспользивsется. Скляну колбу можна замовити як запасну частину у дистриб'ютора. Для того, щоб замінити скляну колбу, потрібно розібрати дно. Спеціально для цього був створений ключ. Цей ключ має 2 сторони: Використовуйте сторону з хрестоподібної викруткою для того, щоб відкрутити (проти годинникової стрілки) центральний диск на дні. Скористайтеся іншою стороною ключа для того, щоб відкрутити (проти годинникової стрілки) зовнішній диск дна. Після чого, витягніть скляну колбу і замініть її на іншу. Потім, скориставшись ключем, закрутіть зовнішній диск дна (за годинниковою стрілкою) .Далі, закрутіть (за годинниковою стрілкою) центральний диск рукою і закріпіть за допомогою ключа.


Відео:

Ще не було питань.

Мітки: Термокувшин, Кувшин, VIP-кувшин, термос, Tupperware